Sjaj u tami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


druzenje, diskusija, zabava
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........

Ići dole 
+3
Jin Seng
beli
mila
7 posters
AutorPoruka
mila
true love believer
true love believer
mila


Ženski
Broj poruka : 1296
Godina : 57
Lokacija : Holt, MI. USA
Datum upisa : 13.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 7:19 pm

Nisam znala gde da postavim film koji sam odgledala a koji mi se svidja pa reko da otvorim temicu da imamo ako hocemo da predlozimo neki film koji nam se svideo pa da ga i drugi odgledaju ako zele......


I zamalo da zaboravim da postavim film Never Back Down pogledajte reklamu pa ako volite tu vrstu filma odgledajte ga zanimljiv je.......
Nazad na vrh Ići dole
beli
Co-Admin
Co-Admin
beli


Muški
Broj poruka : 331
Godina : 52
Lokacija : wien
Datum upisa : 13.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 7:23 pm

i o kom filmu se radi?
Nazad na vrh Ići dole
mila
true love believer
true love believer
mila


Ženski
Broj poruka : 1296
Godina : 57
Lokacija : Holt, MI. USA
Datum upisa : 13.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 8:04 pm

pa klikni na link beli,.......link je never back down.......a tako se i film zove, samo sam htela da postavim reklamu da vidite o kom se filmu radi jel neko voli takve filmove a neko ne voli.....
Nazad na vrh Ići dole
beli
Co-Admin
Co-Admin
beli


Muški
Broj poruka : 331
Godina : 52
Lokacija : wien
Datum upisa : 13.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeSub Jul 26, 2008 10:22 pm

ja sam juce gledao kung fu panda, slatko sam se ismejao
Nazad na vrh Ići dole
Jin Seng
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.06.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePon Jul 28, 2008 12:36 pm

Preporucujem "Bekstvo iz Sosenka",ako ga vec niste odgledali. Odlican,ali odlican film.
Nazad na vrh Ići dole
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 5:32 pm

Verujem da ga je teško naći u video klubovima, ali ako ga ima obavezno pogledajte film ''Ostalo je ćutanje'' (Restul e tacere) rumunskog režisera Nae Caranfila. Snimljen je prošle godine.
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 10:47 am

Hvala Dracul Very Happy to je sigurno film starije proizvodnje ili?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 5:14 pm

Nije starije proizvodnje, kao što rekoh, snimljen je prošle godine. Dobitnik je i nekih filmskih nagrada, ali sam zaboravio kojih.
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 8:11 pm

tupko koji sam ja biser...napisao si vec da je prosle godine snimljen
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePet Nov 28, 2008 8:06 am

Hvala Dracul za tip, probacu i ja da ga odgledam...

Ja sam velike fan Edward Norton-a i zaista, ne postoji njegov film ili uloga koja mi se nije dopala. Lik je izuzetno dominantan u svakoj svojoj ulozi i neverovatne transformacije pravi. Obozavam ga i njegov talenat mi je izuzetan. Gledajte ''illusionist'' ako niste. Izuzetan mi je film i gledala sam ga vec par puta.
Nedavno sam gledala ''Death Defying Act'' sa Catherine Zete Jones i Guy Pearce. Kraj ne mogu da kazem da je ispunio moja ocekivanja ali zaista je dobar film. Bar je prijajo mome ukusu. Misterija i romansa u jednom Smile
Nazad na vrh Ići dole
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 1:32 pm

Edward Norton je neprevaziđen u filmu ''Fight club''.
Stella, definitivno si biser Smile. (Šala, ne ljuti se.)
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 9:20 pm

ne ljutim se, taman posla
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePon Dec 01, 2008 2:26 am

dracul ::
Edward Norton je neprevaziđen u filmu ''Fight club''.
Stella, definitivno si biser Smile. (Šala, ne ljuti se.)

Neprevazidjen je u gotovo svakoj ulozi koje se prihvati. Obozavam ga! On je na oko kad ga posmatras mistican sav, time je vec privukao paznju...a uloge zaista zna da izabere i eto....talenat....tuto kompleto! Smile

Preporucite mi neki film da ga gledam ovih dana jer imacu prilike...ali nesto opustajuci...

Hvala unapred!

p.s. Dracul, ja onaj rumunski film ne mogu da nadjem
Nazad na vrh Ići dole
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePon Dec 01, 2008 5:16 pm

Jecka, koje žanrove voliš?
Nazad na vrh Ići dole
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePon Dec 01, 2008 6:19 pm

Sve mogu gledati sa izuzetkom horor filmova, koji mi ne prijaju nikako...ali u svakom slucaju se ovaj put opredeljujem za neku dobru misteriju, romanticnu dramu, akciju...
Nazad na vrh Ići dole
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 5:16 pm

Jecka, ako voliš filmove Roberta Beninjija preporučujem ti njegov najnoviji film ''Tigar i sneg'', kao i ''Život je lep'', koji je pre devet godina dobio pet oskara.
Jedan dobri stari film,ako volis pop i rok muziku osamdesetih, rađen po istoimenom romanu- ''High fidelity'' -u kom igra Džon Kjusak (liči malo na Nortona?) i Džek Blek.
Nazad na vrh Ići dole
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 11:07 pm

Gledala High Fidelity! Dobar je, dopao mi se. Licio on na Nortona ili ne, John, moj Chicago guy je svakako dobar glumac. Jack Black haha, pa ko njega blesavog ne moze voleti. Podseca me na personu koju svako od nas ima u sebi (u nekima mala u nekima prevelika) Smile... lud, smesan i pomalo luckast!(pomalo???) Smile
Dva navedena filma mi nisu poznata ali svakako cu na google da vidim kako li ih kod mene preveli...

Evo sugestije za tebe a i ostale....
Paul Walker je divan, kao glumac i kao pojava...pre neko vece sam gledala ''Lazarus Project''. Ako nisi, pogledaj film, meni se dopao...bas mi se dopao!

Hvala ti na sugestijama!!!!
Nazad na vrh Ići dole
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePet Dec 05, 2008 4:29 pm

Jack Black pomalo luckast??Smile
Hvala i tebi, Jecka, na preporuci, obavezno ću potražiti ''Lazarus project''.
Ja sam sinoć gledao ''Krvavi dijamant'', verovatno je prevod ''Blood diamant''. Igra Leonardo di Kaprio koga ja izrazito ne simpatišem još od ''Titanika'' (dva puta sam išao u bisokop da odgledam ''Titanik'' i oba puta sam zaspao na polovini filma), ali film ''Krvavi dijamant'' mi se svideo bez obzira šta mislio o Leonardu. Usput, dobro je odigrao ulogu.(Naravno, onoliko koliko ja to mogu kao laik da procenim.)
Jack Black mi se naročito dopao u filmu ''Tenacious D:Pick of desteny'' ako sam uspeo da ovo pravilno napišem na engleskom, jer u školi nisu imali drugo šta da mi ponude osim ruskog jezika.
Nazad na vrh Ići dole
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePet Dec 05, 2008 5:45 pm

Nema na cemu dracul. Nadam se da ce ti se dopasti film i da nece biti gubljenje vremena...U suprotnom moje sugestije neces olako primati! Smile
Da! The Blood Diamond sa DiCapriom i Jennifer Connelly...super je film!!! Gledala sam ga i ja do duse proslo je neko vreme. Dobre filmove mogu ponovo da odgledam. Mislim da cu ga tokom vikenda odgledati jos jednom! Smile
Nazad na vrh Ići dole
romeo
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik
romeo


Muški
Broj poruka : 199
Datum upisa : 22.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePet Mar 06, 2009 6:45 am

The last of the Mohicans
Nazad na vrh Ići dole
romeo
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik
romeo


Muški
Broj poruka : 199
Datum upisa : 22.05.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 5:55 am

Pineapple Expres




bigsmile bigsmile bigsmile
Nazad na vrh Ići dole
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitimePet Maj 14, 2010 11:06 am

The reader ili u prevodu Čitač, za koju ulogu je Kejt Vinslet dobila Oskara.Scenario radjen po romanu nemačkog pisca Bernharda Schlinka. Gotovo da ne znam da li je bolji roman ili film.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........   Zanimljiv film, vredi ga odgledati......... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zanimljiv film, vredi ga odgledati.........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Film...
» Omiljeni film

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sjaj u tami :: Kultura i umetnost :: Film :: Kino kutak-
Skoči na: