Sjaj u tami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


druzenje, diskusija, zabava
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Trenutno citam...

Ići dole 
+4
jecka
kety
mila
*stella*
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimePon Maj 12, 2008 5:33 pm

Koju knjigu trenutno citate?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
Gost
Gost




Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimePet Maj 30, 2008 10:19 am

Nekako sam pretpostavljao da ce ova tema biti prazna dok ja ne dodjem...

Dakle, citam knigu Danila Nikolića ''Kraljica zabave''... Sjajna knjiga...

Poljubac svima...
Nazad na vrh Ići dole
mila
true love believer
true love believer
mila


Ženski
Broj poruka : 1296
Godina : 57
Lokacija : Holt, MI. USA
Datum upisa : 13.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 9:43 pm

Momentalno citam anglos od Mome Kapora (pazi i ja znam da citam za divno cudo)
Nazad na vrh Ići dole
kety
Urednik
Urednik
kety


Ženski
Broj poruka : 2865
Godina : 38
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimePet Sep 19, 2008 12:45 pm

"Peti zivot" - Benedikt

Za sad deluje dobro
Nazad na vrh Ići dole
mila
true love believer
true love believer
mila


Ženski
Broj poruka : 1296
Godina : 57
Lokacija : Holt, MI. USA
Datum upisa : 13.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimePet Sep 19, 2008 11:15 pm

Eclipse-Stephanie Meyer
Nazad na vrh Ići dole
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 1:45 am

Nesto sam slabo vremena imala za citanje ali nikako da zavrsim jednu knjigu, Tidings of joy, od Sandre Brown, jedne od mojih omiljenih autorki.
Nazad na vrh Ići dole
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimePon Nov 03, 2008 9:05 pm

''Zovem se Crvena'' od Orhana Pamuka
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimePon Nov 03, 2008 10:04 pm

Ja sam pre neki dan dobila narucenu knjigu od Sandre Brown " Eis Nacht" naslov u originalu je mislim "Chill Factor" bas sam radoznala kakva je

@jecka...jesi li procitala ovu knjigu, vredi li nesto?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 7:09 am

Odlican triler Stella! Ako volis trilere, dopasce ti se knjiga...Ako ti se ova dopadne, savetujem da citas i ''The Crush''(takodje jedan od njenih trilera) ...mada u svakom slucaju savetujem i da citas njene ljubavne romase...ja ih obozavam...''Temptation's Kiss'' je jedna od poslednjih koje sam procitala i jako mi se dopala....

Javi kakav je utisak sto se tice " Chill Factor "Smile
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 12:49 pm

Kako sam onaj dan pocela da citam knjigu posle nekih 80 procitanih strana do juce nisam pipnula knjigu. Juce sam najzad nasla malo vremena i pocela dalje da citam. Sa svakom procitanom stranicom mi je postajalo sve zanimljivije tako da sam na sve oko mene zaboravila i citala, citala pa cak i u kuhinji dok sam veceru spremala i dalje citala hihihi deca su vec pocela cudno da me gledaju i onda do kasno u noc i jutros od 5 pa sve do 10:00 kad sam i poslednju stranu procitala. Super knjiga jecka daumen na pocetku mi je bilo malo nejasno i sve zamrseno, malo mi je i smetalo sto se jedna prica odjednom prekida i pocinje neka nova meni nejasna dok sam malo pohvatala konce i sve povezala i onda nisam mogla da prekinem sa citanjem jer sam bila nestrpljiva da vidim kako se sve to dalje odvija hehehehe U svakom slucaju se prica zavrsila onako kako sam i htela bigsmile
Sad cu da narucim onu drugu knjigu''The Crush'', nadam se da cu je naci... hvala jecka cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
viki
Urednik
Urednik
viki


Ženski
Broj poruka : 4093
Godina : 39
Lokacija : velenje
Datum upisa : 09.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 3:39 pm

trenutno citam decije price jbg to mi treba hihihi
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 11:32 pm

trenutno ne citam nista, s nestrpljenjem ocekujem narucene knjige Very Happy

Sandra Brown ~ The Crush i jedna romansa za probu Elagment Silence...nadam se da sam dobro napisala, ja sam ih u svakom slucaju na nemackom narucila.

@jecka, jesi ti procitala vec ovu drugu knjigu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 7:55 am

''The Crush'' jesam. Trebace ti vremena, poveca je...ovu drugu vec nisam. Gledacu da je potrazim. Kad je procitas, javi mi kakvi su utisci.
Evo jedne, setih se da je kao savet dostavim,jos jedna mnogo dobra autorka, Nora Roberts. Knjiga, jedna od njenih meni drazih, koju moras da citas je Gabriel's Angel.

Uzivaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 10:25 am

jecka procitala sam vec par njenih knjiga, dobre su.

Ja sam ranije citala svaki dan, non stop sam kupovala knjige ali zadnje dve godine sam se bas olenjila, pogotovu sad, obicno crtam ili slikam i onda nemam vise vremena za citanje. Moracu malo bolje da se organizujem i za citanje odvojim barem pola sata na dan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 11:30 am

stigle knjige happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
dracul
slucajni prolaznik
slucajni prolaznik



Muški
Broj poruka : 58
Godina : 46
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 12.10.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 5:21 pm

Uživaj u čitanju.
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 7:49 pm

nadam se da cu da uzivam...krivo mi je samo sto su prerano stigle pa ne mogu da pocnem odmah sa citanjem ali za koji dan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 11:17 pm

Hey, Stella, volis li nase knjige da citas?

Ja imam dve od Mirjane Bobic Mojsilovic...mora da sam bas cudak, kad osim sto nekako ne umem da dozivim knjigu na Srpskom jeziku (nadam se vasim kritikama ali samo konstruktivnim Smile ) takodje mi njen stil pisanja ne lezi. Mozda se tebi i dopadnu...

''Happy End'' i ''Majke mi bajka''

Ne mislim da su lose...ali cesto sam se vracala da procitam predhodno jos jednom, jer me je nastavak zbunio, pa sam shvatala da sam pogresila u zakljucku predhodnog dogadjaja Smile Nije svakako do autora, mozda cak ni do stila, koliko je do mene i nacina na koj ja dozivljavam citanje knjiga Rolling Eyes

Nicholas Sparks je takodje sjajan autor, citaj njegove knjige. Mila zna da ga ja obozavam, poklonila mi je i film sniman po njegovom romanu '' The note book'' ...Izuzetna ljubavna prica. Moja omiljena sto se njega kao utora tice. Citaj knjigu pre nego sto odgledas film....

Srecno citanje naricenih knjiga! Uzivaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
kety
Urednik
Urednik
kety


Ženski
Broj poruka : 2865
Godina : 38
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 3:17 am

Cula sam za Mirjanu Bobic Mojsilovic da ima neki svoj karakteristicni nasim pisanja,a da neke ne mogu da dozive njene knjige.Ja jos uvek nisam procitala ni jednu njenu knjugu,ali bas sam imala nameru da procitam ovih dana "happy end".Misljenja su uvek razlicita,pa cu da vam kazem kad je budem procitala svoje misljenje.

A ovih poslednjih mesec dana bila sam okupirana knjigama Paula Kuelja i vecina mi se svidja.Poslednju koju sam procitala je "Zahir" i jako mi se svidela.Poslesnje dve njige koje je izdao su "Vestica iz Portobela" i "Brida" do kojih jos nisam uspela da stignem.

Sada se spremam da pocnem da citam "Pre no sto me je srela" Dzulijan Barns.Komentari su pozitivni.Javicu vam kakvi su moji utisci.
Nazad na vrh Ići dole
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 5:24 am

Obavezno Kety javi, jer ja sam cula za tu knjigu ali neznam za autora, pa nisam sigurna bila da li mi lezi ukusu...javi kad procitas obavezno ili kad pocnes, tek po koj utisak da razmenimo!
Nazad na vrh Ići dole
jecka
rado vidjen gost
rado vidjen gost
jecka


Ženski
Broj poruka : 825
Godina : 47
Lokacija : Chicago, USA
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 11:28 pm

Dobila sam juce knjigu na poklon...zanima me da li je iko citao...

" Boziji Spijun'' joj je ime. Autor je Huan Gomes-Hurado! Na Srpskom je!!! srbija
Nazad na vrh Ići dole
kety
Urednik
Urednik
kety


Ženski
Broj poruka : 2865
Godina : 38
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 3:37 am

Procitala sam sinoc par stranica,ali jos uvek nije dovoljno da bi ista rekla.Mogu da ti navedem par komentara koji su napisani na korici knjige koji su mene naveli da je uzmem iz biblioteke:

"Izuzetno originalan i prefinjen roman"
New York review of books

"Duhovita,setna i pomalo zlosutna knjiga...koju ljubomoru cini opipljivom i opasnom"
Spectator

"Pronicljivo napisan i neodoljivo zabavan roman...malo ko ce moci da odli tom leprsavom humoru i gotovo neosetno ostvarenpj citljivosti"
New York times book review

Prija nekad i tako nesto da opustanje.

A "Boziji spijun" nisam procitala,a ne cini mi se bas ni kao poznat naslov.Kad je budes procitala javi kakva je.
Nazad na vrh Ići dole
zuleee
sakupljac zivine
sakupljac zivine



Muški
Broj poruka : 689
Godina : 51
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 4:30 am

uputstvo na shamponu,kad idem da kakim!dosadno!mora nesto da se cita!
Nazad na vrh Ići dole
*stella*
Admin
Admin
*stella*


Ženski
Broj poruka : 8143
Godina : 50
Lokacija : Bec
Raspolozenje : sjajno
Datum upisa : 03.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 10:40 am

i kakvi su samponi? Wink nisu valjda komplikovani hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zvezda-art.at/
zuleee
sakupljac zivine
sakupljac zivine



Muški
Broj poruka : 689
Godina : 51
Datum upisa : 12.05.2008

Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 2:46 pm

vrlo tesko stivo!
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trenutno citam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Trenutno citam...   Trenutno citam... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Trenutno citam...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Trenutno slusam...
» Knjige koje citam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sjaj u tami :: Kultura i umetnost :: Knjizevnost :: Knjizevnost-
Skoči na: